Schedule & Results (South Huron Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
Try OutSep 08 201811:00 AM Atom RepLucan Lucan Arena
Try OutSep 08 201812:00 PM Peewee RepLucan Lucan Arena
Sep 08 20181:00 PM  Novice Girls BLucan Lucan Arena
Sep 09 201810:00 AM  Novice Girls BHuron Heat Seaforth Arena
Try OutSep 09 201811:00 AM Atom RepLucan South Huron Rec Centre
Try OutSep 09 201812:00 PM Peewee RepLucan South Huron Rec Centre
Try OutSep 09 20185:00 PM Bantam RepSt. Marys South Huron Rec Centre
Try OutSep 10 20185:45 PM Atom RepIlderton South Huron Rec Centre
Try OutSep 10 20186:45 PM Peewee RepIlderton South Huron Rec Centre
Try OutSep 10 20187:45 PM Bantam RepIlderton South Huron Rec Centre
TryoutSep 10 20189:00 PM Midget RepIlderton South Huron Rec Centre
Try OutSep 12 20185:00 PM Novice RepIlderton Ilderton Arena
Sep 12 20185:30 PM  Novice Girls BLucan Stephen Township Arena
Try OutSep 12 20188:10 PM Bantam RepIlderton Ilderton Arena
TryoutSep 12 20189:30 PM Midget RepIlderton Ilderton Arena
Try OutSep 13 20186:30 PM Atom AESt. Marys South Huron Rec Centre
Try OutSep 13 20187:30 PM Peewee AESt. Marys South Huron Rec Centre
Sep 15 201810:00 AM  Novice Girls BStratford Stephen Township Arena
Try OutSep 15 20182:00 PM Atom AESt. Marys Pyramid Recreation Centre
Try OutSep 15 20183:00 PM Peewee AESt. Marys Pyramid Recreation Centre
TryoutSep 15 20184:00 PM Bantam AESt. Marys Pyramid Recreation Centre
TryoutSep 16 20181:00 PM Bantam AESt. Marys South Huron Rec Centre
Sep 16 20182:00 PM Peewee Girls CHuron Heat Seaforth Arena
Sep 19 20189:00 PM Midget RepBCH South Huron Rec Centre
Sep 22 20182:00 PM  Novice Girls BHuron Heat Stephen Township Arena
Sep 22 20182:00 PM Peewee Girls CLucan South Huron Rec Centre
Sep 23 20184:30 PM Atom Girls BMitchell Mitchell & District Arena
Sep 26 20189:00 PM Midget RepGoderich South Huron Rec Centre
Sep 29 20183:00 PM Atom Girls HLHuron Heat Stephen Township Arena
Oct 03 20189:00 PM Midget RepBCH South Huron Rec Centre
Oct 21 20182:00 PM Atom RepCentral Perth South Huron Rec Centre
T3554Nov 03 201811:15 AM Tyke BlackStrathroy Jr. Rockets BlackGemini (Green)
T3555Nov 04 201810:00 AM Tyke BlackNorth Middlesex Jr. StarsNorth Middlesex
Nov 05 20186:00 PM Novice Girls HLHuron Heat Stephen Township Arena
T2541Nov 10 201812:00 PM Tyke RedMt. Brydges Cougars GreenStephen Township Arena
T3556Nov 10 201812:00 PM Tyke BlackNorth Middlesex Jr. StarsStephen Township Arena
T3560Nov 17 201812:00 PM Tyke BlackSt. Marys Rock 3Stephen Township Arena
T2544Nov 17 201812:00 PM Tyke RedSt. Marys Rock 2Stephen Township Arena
Nov 24 201812:00 PM Team Dickins IP#1North Middlesex Green North Middlesex & District Arena
Nov 24 201812:00 PM Team Glavin IP#2North Middlesx Blue North Middlesex & District Arena
Nov 24 20187:00 PM Tyke BlackSeaforth Seaforth Arena
T3563Nov 25 20182:30 PM Tyke BlackLambton Shores Predators WhiteForest (Amtelecom)
Dec 01 201810:00 AM Team Dickins IP#1Zurich Stephen Township Arena
T3515Dec 01 201812:00 PM Tyke BlackLambton Shores Predators WhiteStephen Township Arena
T2552Dec 01 201812:00 PM Tyke RedMt. Brydges Cougars GreenStephen Township Arena
T3566Dec 01 201812:00 PM Tyke BlackLambton Shores Predators BlackStephen Township Arena
T2553Dec 02 201810:00 AM Tyke RedSt. Thomas Jr Stars 2Joe Thornton CC (STMHA)
Dec 02 20182:30 PM Team Dickins IP#1Zurich Zurich
Dec 08 20189:00 AM Tyke BlackLucan WhiteLucan Arena
T3469Dec 08 20189:00 AM Tyke BlackLucan Irish WhiteLucan
Dec 08 201810:00 AM Team Dickins IP#1North Middlesex Blue North Middlesex & District Arena
Dec 08 201810:00 AM Team Glavin IP#2North Middlesex Green North Middlesex & District Arena
T2556Dec 08 201811:15 AM Tyke RedStrathroy Jr. Rockets BlueGemini (Green)
Dec 14 20186:00 PM Peewee AESH Girls Coaches South Huron Rec Centre
T3571Dec 15 201812:15 PM Tyke BlackStrathroy Jr. Rockets BlackGemini (Green)
T2559Dec 15 201812:15 PM Tyke RedStrathroy Jr. Rockets WhiteGemini (Green)
T3508Dec 21 20185:30 PM Tyke BlackLucan Irish WhiteStephen Township Arena
T2457Dec 21 20185:30 PM Tyke RedLucan Irish GreenStephen Township Arena
Dec 22 201810:00 AM Team Glavin IP#2North Middlesex Green Stephen Township Arena
Dec 22 201810:00 AM Team Dickins IP#1North Middlesex Blue Stephen Township Arena
Dec 22 201812:00 PM Tyke BlackSeaforth Stephen Township Arena
Dec 23 20183:30 PM Team Dickins IP#1Mitchell Black Monkton Arena
Dec 23 20183:30 PM Team Glavin IP#2Mitchell Gold Monkton Arena
T2566Dec 29 201812:00 PM Tyke RedLambeth Lancers WhiteStephen Township Arena
T3577Dec 29 201812:00 PM Tyke BlackLambeth Lancers BlueStephen Township Arena
Dec 29 20183:30 PM Team Dickins IP#1Mitchell Gold Mitchell & District Arena
Dec 29 20183:45 PM Team Glavin IP#2Mitchell Black Mitchell & District Arena
T3578Jan 03 20195:45 PM Tyke BlackLambeth Lancers BlueLambeth
T2568Jan 03 20195:45 PM Tyke RedLambeth Lancers WhiteLambeth
Jan 04 20196:50 PM Peewee AEMitchell Mitchell & District Arena
T2006Jan 05 201912:30 PM Tyke BlackDorchester Dragons 2Dorchester (North)
T1318Jan 05 201912:30 PM Tyke RedDorchester Dragons 1Dorchester (North)
T3580Jan 06 201910:00 AM Tyke BlackNorth Middlesex Jr. StarsNorth Middlesex
T3326Jan 12 201910:00 AM Tyke BlackIlderton Jets BlackIlderton
Jan 12 201910:00 AM Team Glavin IP#2North Middlesex Blue Stephen Township Arena
Jan 12 201910:00 AM Team Dickins IP#1North Middlesex Green Stephen Township Arena
T2575Jan 12 201912:00 PM Tyke RedStrathroy Jr. Rockets BlueStephen Township Arena
Jan 13 20194:30 PM Peewee AEMitchell South Huron Rec Centre
T3514Jan 18 20195:30 PM Tyke BlackLucan Irish WhiteStephen Township Arena
T2468Jan 18 20195:30 PM Tyke RedLucan Irish GreenStephen Township Arena
Jan 19 201910:00 AM Team Glavin IP#2Mitchell Black Stephen Township Arena
Jan 19 201910:00 AM Team Dickins IP#1Mitchell Gold Stephen Township Arena
T2076Jan 19 201911:00 AM Tyke BlackMt. Brydges Cougars GreenTri-Township
T2578Jan 19 201911:00 AM Tyke RedMt. Brydges Cougars WhiteTri-Township
T2580Jan 19 201912:00 PM Tyke RedMt. Brydges Cougars RedTri-Township
T2579Jan 19 201912:00 PM Tyke RedMt. Brydges Cougars OrangeTri-Township
Jan 19 20192:00 PM Bantam RepLambeth Stephen Township Arena
T2581Jan 20 201911:00 AM Tyke RedSt. Marys Rock 2St. Marys (Rock)
Feb 02 201910:00 AM Team Dickins IP#1Lambton Shores Stephen Township Arena
Feb 02 201910:00 AM Team Glavin IP#2Lambton Shores Stephen Township Arena
T3591Feb 02 201912:00 PM Tyke BlackStrathroy Jr. Rockets BlackStephen Township Arena
T2590Feb 02 201912:00 PM Tyke RedStrathroy Jr. Rockets WhiteStephen Township Arena
Feb 04 20197:10 PM Peewee AESt. Marys Pyramid Recreation Centre
Feb 05 20198:30 PM Midget RepSt. Marys St Mary's
Feb 08 20196:00 PM Peewee RepBCH South Huron Rec Centre
T2207Feb 09 201912:00 PM Tyke RedDorchester Dragons 1Stephen Township Arena
T3243Feb 09 201912:00 PM Tyke BlackDorchester Dragons 2Stephen Township Arena
T2593Feb 09 201912:00 PM Tyke RedDorchester Dragons 2Stephen Township Arena
O-BCC-C05Feb 09 20198:15 PM Bantam RepSouth Kent LightningSouth Huron Rec Centre
T3596Feb 10 201911:00 AM Tyke BlackSt. Marys Rock 3St. Marys (Rock)
O-BCC-C06Feb 10 20197:30 PM Bantam RepSouth Kent LightningRidgetown
Feb 13 20197:00 PM Peewee AEBCH Hensall
MD23Feb 13 20199:00 PM Midget LLAylmer FlamesSouth Huron Rec Centre
OWHAFeb 14 20198:00 PM Midget Girls BMitchell Mitchell & District Arena
T3597Feb 15 20195:30 PM Tyke BlackIlderton Jets BlueStephen Township Arena
T2204Feb 15 20195:30 PM Tyke RedIlderton Jets BlackStephen Township Arena
Feb 16 201910:00 AM Team Dickins IP#1Lucan Orange Stephen Township Arena
Feb 16 201910:00 AM Team Glavin IP#2Lucan Teal Stephen Township Arena
T2458Feb 16 201912:00 PM Tyke RedMt. Brydges Cougars OrangeStephen Township Arena
T2597Feb 16 201912:00 PM Tyke RedMt. Brydges Cougars WhiteStephen Township Arena
T3240Feb 16 201912:00 PM Tyke BlackMt. Brydges Cougars RedStephen Township Arena
BANRRB-5Feb 16 20195:00 PM Bantam Girls CIlderton Jets CSouth Huron Rec Centre
Feb 17 201911:00 AM Team Dickins IP#1Lambton Shores Forest Community Centre
Feb 17 201911:00 AM Team Glavin IP#2Lambton Shores Forest Community Centre
Feb 17 20194:00 PM Peewee AEBCH Stephen Township Arena
Feb 18 20196:00 PM Tyke BlackBCH Bayfield Community Centre & Arena
OWHAFeb 19 20196:30 PM Peewee Girls CHuron Heat Brussels Morris Grey Arena
OWHAFeb 19 20197:00 PM Midget Girls BStratford South Huron Rec Centre
OWHAFeb 19 20198:00 PM Midget Girls CMilverton South Huron Rec Centre
LLFHLFeb 20 20196:00 PM  Novice Girls BHuron Heat Stephen Township Arena
OWHAFeb 20 20196:00 PM Atom Girls CMitchell Mitchell & District Arena
SH-PW-SA3Feb 20 20196:30 PM Peewee RepPetrolia OilersSouth Huron Rec Centre
LLFHLFeb 20 20197:00 PM Atom Girls BSarnia Stephen Township Arena
O-BCC-Q1-2Feb 20 20197:40 PM Bantam RepTavistock TitansSouth Huron Rec Centre
OWHAFeb 20 20198:00 PM Peewee Girls CSt. Marys Stephen Township Arena
MD25Feb 20 20199:00 PM Midget LLAylmer FlamesSouth Huron Rec Centre
MIDRRA-2Feb 20 20199:15 PM Midget Girls CIlderton Jets CKomoka CW&RC (2 - Coors)
LLFHLFeb 21 20195:30 PM  Novice Girls BHuron Heat Clinton Community Centre
SH-NOV-SC3Feb 21 20198:00 PM Novice RepDresden Jr. KingsStephen Township Arena
OWHAFeb 21 20198:15 PM Bantam Girls BSt. Marys Pyramid Recreation Centre
SH-MID-SC2Feb 21 20198:30 PM Midget RepStrathroy Jr. RocketsGemini (Blue)
Feb 22 20195:30 PM Tyke BlackBCH Stephen Township Arena
O-NWCC-Q1/2-22Feb 22 20196:30 PM Novice RepIlderton JetsIlderton
OWHAFeb 22 20196:30 PM Atom Girls CUpper Maitland Stephen Township Arena
O-BCC-Q1-4Feb 22 20197:00 PM Bantam RepTavistock TitansTavistock
ATOMRRE-12Feb 23 201910:00 AM Atom Girls HLWoodstock Wildcats HLWoodstock Civic
SH-NOV-SC4Feb 23 201911:15 AM Novice RepDresden Jr. KingsLambton-Kent
Feb 23 201912:00 PM Tyke RedEast Lambton Stephen Township Arena
T3600Feb 23 201912:00 PM Tyke BlackPort Stanley Jr. Sailors BlueStephen Township Arena
T2602Feb 23 201912:00 PM Tyke RedSt. Thomas Jr Stars 2Stephen Township Arena
T3236Feb 23 201912:00 PM Tyke BlackPort Stanley Jr. Sailors RedStephen Township Arena
Feb 23 201912:00 PM Tyke BlackEast Lambton Stephen Township Arena
NOVRRD-09Feb 23 20191:00 PM Novice Girls HLSt. Thomas Panthers HLStephen Township Arena
SH-ATM-SF3Feb 23 20191:45 PM Atom RepBelmont RangersBelmont
AE22Feb 23 20192:05 PM Atom LL RedMt. Brydges Cougars GoldTri-Township
OWHAFeb 23 20193:00 PM Peewee Girls BBStratford South Huron Rec Centre
ATOMRRC-07Feb 23 20194:00 PM Atom Girls CB.A.D. Blazers CStephen Township Arena
SH-MID-SC3Feb 23 20194:15 PM Midget RepStrathroy Jr. RocketsGemini (Blue)
SH-PW-SA4Feb 23 20194:40 PM Peewee RepPetrolia OilersGreenwood
OWHAFeb 23 20195:00 PM Bantam Girls BSt. Marys South Huron Rec Centre
LLFHLFeb 24 201911:00 AM Bantam Girls BLambeth South Huron Rec Centre
Feb 24 201911:00 AM Tyke RedSt. Marys Pyramid Recreation Centre
LLFHLFeb 24 201911:30 AM Peewee Girls BBChatham Chatham Memorial
ATOMRRC-12Feb 24 201911:30 AM Atom Girls CWindsor Wildcats CCapri Pizzeria RC (A)
OWHAFeb 24 201912:30 PM Midget Girls BStratford Stratford Rotary Complex
SH-AAE-PBSF-05Feb 24 20191:00 PM Atom AESt. Marys RockSouth Huron Rec Centre
O-NWCC-Q1/2-24Feb 24 20192:00 PM Novice RepWallaceburg LakersWalpole
SH-ATM-SF4Feb 24 20192:10 PM Atom RepBelmont RangersSouth Huron Rec Centre
O-BCC-Q1-5Feb 24 20193:20 PM Bantam RepTavistock TitansSouth Huron Rec Centre
SH-PW-SA5Feb 24 20194:00 PM Peewee RepPetrolia OilersStephen Township Arena
SH-PAE-PB-SF2-1Feb 24 20194:30 PM Peewee AESt. Thomas #2 Jr StarsSouth Huron Rec Centre
OWHAFeb 24 20195:00 PM  Novice Girls BHuron Heat Stephen Township Arena
BE14Feb 24 20195:40 PM Bantam LLSt. Thomas Jr Stars WhiteSouth Huron Rec Centre
MD26Feb 24 20196:45 PM Midget LLAylmer FlamesEast Elgin (EastLink)
SH-BAE-PB3Feb 24 20197:00 PM Bantam AELambeth LancersSouth Huron Rec Centre
SH-ATM-SF5Feb 25 20196:00 PM Atom RepBelmont RangersBelmont
O-BCC-Q1-6Feb 25 20196:30 PM Bantam RepTavistock TitansTavistock
SH-NOV-SC1Feb 25 20197:00 PM Novice RepDresden Jr. KingsStephen Township Arena
OWHAFeb 25 20197:45 PM Midget Girls CLucknow Wingham
SH-MID-SC4Feb 25 20199:00 PM Midget RepStrathroy Jr. RocketsSouth Huron Rec Centre
OWHAFeb 26 20196:00 PM Bantam Girls CCentral Perth Stephen Township Arena
SH-ATM-SF6Feb 26 20197:00 PM Atom RepBelmont RangersSouth Huron Rec Centre
OWHAFeb 26 20197:00 PM Midget Girls BMitchell Stephen Township Arena
LLFHLFeb 26 20197:30 PM Bantam Girls BLambeth Lambeth Arena
OWHAFeb 26 20198:00 PM Peewee Girls CMitchell Stephen Township Arena
NOVRRD-08Feb 27 20196:00 PM Novice Girls HLLambton Attack CStephen Township Arena
SH-PW-SA6Feb 27 20197:00 PM Peewee RepPetrolia OilersGreenwood
OWHAFeb 27 20198:00 PM Peewee Girls CHuron Heat Stephen Township Arena
ProvincialFeb 28 20196:30 PM  Novice Girls BHuron Heat Blyth & District Community Centre
PD31Feb 28 20198:00 PM Peewee LLBelmont RangersStephen Township Arena
OWHAFeb 28 20198:15 PM Bantam Girls BSt. Marys Pyramid Recreation Centre
ATOMRRE-07Mar 01 20196:30 PM Atom Girls HLBrantford Ice Cats CStephen Township Arena
LLFHLMar 01 20197:00 PM Atom Girls BSarnia Clearwater Arena
OWHAMar 01 20197:30 PM Peewee Girls BBHuron Heat Brussels Morris Grey Arena
OWHAMar 01 20198:00 PM Bantam Girls CHuron Heat Seaforth Arena
NOVRRD-02Mar 02 20199:00 AM Novice Girls HLLambeth Lancers CLambeth
PD32Mar 02 201911:30 AM Peewee LLBelmont RangersBelmont
SH-PAE-PB-SF2-2Mar 02 20191:45 PM Peewee AESt. Thomas #2 Jr StarsJoe Thornton CC (Presstran)
LLFHLMar 02 20192:00 PM  Novice Girls BHuron Heat Stephen Township Arena
LLFHLMar 02 20193:00 PM Peewee Girls BBChatham Stephen Township Arena
OWHAMar 02 20194:00 PM Atom Girls CMitchell Stephen Township Arena
OWHAMar 02 20195:00 PM Bantam Girls BSt. Marys South Huron Rec Centre
OWHAMar 02 20195:45 PM Peewee Girls CMitchell Mitchell & District Arena
OWHAMar 02 20196:00 PM Midget Girls CLucknow South Huron Rec Centre
OWHAMar 03 20199:30 AM Atom Girls CStratford Stratford Rotary Complex
LLFHLMar 03 201911:00 AM Bantam Girls BLambeth South Huron Rec Centre
LLFHLMar 03 201911:30 AM Peewee Girls BBChatham Chatham Memorial
ATOMRRE-05Mar 03 201912:00 PM Atom Girls HLNorth Middlesex Jr. Stars HLNorth Middlesex
OWHAMar 03 20191:00 PM Midget Girls CMilverton Milverton
NOVRRD-12Mar 03 20192:45 PM Novice Girls HLSt. Thomas Panthers HLJoe Thornton CC (Presstran)
ProvincialMar 03 20193:00 PM  Novice Girls BStratford Stephen Township Arena
PD33Mar 03 20193:20 PM Peewee LLBelmont RangersSouth Huron Rec Centre
LLFHLMar 03 20194:00 PM Atom Girls BSarnia Stephen Township Arena
SH-PAE-PB-SF2-3Mar 03 20194:30 PM Peewee AESt. Thomas #2 Jr StarsSouth Huron Rec Centre
OWHAMar 03 20194:45 PM Peewee Girls CSt. Marys Pyramid Recreation Centre
BANRRB-2Mar 04 20196:00 PM Bantam Girls CIlderton Jets CKomoka CW&RC (2 - Coors)
OWHAMar 04 20197:45 PM Bantam Girls BSt. Marys Pyramid Recreation Centre
SH-BAE-PB4Mar 04 20198:30 PM Bantam AELambeth LancersLambeth
PWRRC-2Mar 05 20197:00 PM Peewee Girls CHuron Heat CZurich
OWHAMar 05 20197:00 PM Atom Girls CHuron Heat Seaforth Arena
OWHAMar 05 20197:00 PM Peewee Girls BBHuron Heat South Huron Rec Centre
OWHAMar 05 20198:00 PM Midget Girls CHuron Heat South Huron Rec Centre
PD34Mar 06 20197:00 PM Peewee LLBelmont RangersBelmont
BANRRB-4Mar 06 20197:00 PM Bantam Girls CLambeth Lancers CFarquharson (A)
OWHAMar 07 20197:00 PM Atom Girls CUpper Maitland Howick
PD35Mar 07 20198:00 PM Peewee LLBelmont RangersStephen Township Arena
OWHAMar 07 20198:30 PM Bantam Girls BSt. Marys South Huron Rec Centre
T3606Mar 09 201910:30 AM Tyke BlackPort Stanley Jr. Sailors BluePort Stanley
T1108Mar 09 201910:30 AM Tyke RedPort Stanley Jr. Sailors RedPort Stanley
ProvincialMar 09 201911:45 AM  Novice Girls BStratford Stratford Rotary Complex
NOVRRD-05Mar 09 201912:20 PM Novice Girls HLLambton Attack CGreenwood
SH-PAE-PB-SF2-4Mar 09 20191:15 PM Peewee AESt. Thomas #2 Jr StarsJoe Thornton CC (Presstran)
ATOMRRE-09Mar 09 20193:00 PM Atom Girls HLWoodstock Wildcats HLStephen Township Arena
SH-AAE-PBSF-09Mar 09 20193:30 PM Atom AEPetrolia OilersGreenwood
SH-BAE-PB5Mar 09 20198:00 PM Bantam AELambeth LancersLambeth
Mar 10 20198:30 AM Team Glavin IP#2Lucan Blue Lucan Arena
Mar 10 20198:30 AM Team Dickins IP#1Lucan GoldLucan Arena
ATOMRRC-02Mar 10 201911:00 AM Atom Girls CB.A.D. Blazers CBelmont
SH-AAE-PBSF-10Mar 10 20191:00 PM Atom AESt. Thomas Jr StarsSouth Huron Rec Centre
SH-PAE-PB-SF2-5Mar 10 20194:30 PM Peewee AESt. Thomas #2 Jr StarsSouth Huron Rec Centre
SH-BAE-PB6Mar 10 20197:00 PM Bantam AELambeth LancersSouth Huron Rec Centre
SH-AAE-PBSF-12Mar 11 20196:00 PM Atom AESt. Marys RockSt. Marys (Rock)
SH-PAE-PB-SF2-6Mar 12 20197:15 PM Peewee AESt. Thomas #2 Jr StarsJoe Thornton CC (Presstran)
PWRRC-6Mar 13 20198:00 PM Peewee Girls CNorth Middlesex Jr. Stars CStephen Township Arena
Mar 16 201912:00 PM Tyke RedStrathroy RedStephen Township Arena
PWRRC-5Mar 16 20192:00 PM Peewee Girls CHuron Heat CSouth Huron Rec Centre
ATOMRRC-09Mar 16 20194:00 PM Atom Girls CWindsor Wildcats CStephen Township Arena
T3609Mar 17 20192:30 PM Tyke BlackLambton Shores Predators BlackForest (Amtelecom)
Mar 17 20192:30 PM Tyke RedLambton Shores Forest Community Centre
Mar 23 201910:00 AM Team Dickins IP#1Mitchell Black Stephen Township Arena
Mar 23 201910:00 AM Team Glavin IP#2Mitchell Gold Stephen Township Arena
T2192Mar 23 201912:00 PM Tyke RedPort Stanley Jr. Sailors RedStephen Township Arena
T2193Mar 23 201912:00 PM Tyke RedPort Stanley Jr. Sailors BlueStephen Township Arena
T2200Mar 30 201912:00 PM Tyke RedLambton Shores Predators BlackStephen Township Arena
Printed from southhuronminorhockey.ca on Wednesday, February 20, 2019 at 5:28 AM